KS Tęcza Brodnia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2016-08-21 NOWA STRONA INTERNETOWA KLUBU
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS SOCHA - TS GRUSZCZYCE 1:4
  • LKS PYSZKÓW - UKS USTKÓW 0:7
  • KS KARSZNICE - ZŁOCZEVIA ZŁOCZEW 4:1
  • MULKS ŁASK - UNIA MĘKA - SIERADZ 4:1
  • INTER WOŻNIKI - SIERADZ - TS JANISZEWICE 2:1
  • PISIA ZYGRY - KS TĘCZA BRODNIA 0:5
  • OSTROVIA OSTRÓWEK - LZS RĘBIESKIE
  • GKS GOSZCZANÓW - AMATORZY ZAPOLICE 5:1
  •        

Logowanie

TERMINARZ

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
LKS PYSZKÓW 0:7 UKS USTKÓW zobacz ›
KS KARSZNICE 4:1 ZŁOCZEVIA ZŁOCZEW zobacz ›
MULKS ŁASK 4:1 UNIA MĘKA-SIERADZ zobacz ›
INTER WOŻNIKI-SIERADZ 2:1 TS JANISZEWICE zobacz ›
OSTROVIA OSTRÓWEK LZS RĘBIESKIE 17:00
GKS GOSZCZANÓW 5:1 AMATORZY ZAPOLICE zobacz ›
2016-08-14 LKS SOCHA 1:4 TS GRUSZCZYCE zobacz ›
2016-08-14 PISIA ZYGRY 0:5 KS TĘCZA BRODNIA relacja ›
TS GRUSZCZYCE AMATORZY ZAPOLICE 17:00
LZS RĘBIESKIE GKS GOSZCZANÓW 17:00
TS JANISZEWICE PISIA ZYGRY 17:00
UNIA MĘKA-SIERADZ INTER WOŻNIKI-SIERADZ 17:00
ZŁOCZEVIA ZŁOCZEW MULKS ŁASK 17:00
UKS USTKÓW KS KARSZNICE 17:00
LKS SOCHA LKS PYSZKÓW 17:00
2016-08-20 KS TĘCZA BRODNIA OSTROVIA OSTRÓWEK 17:00
LKS PYSZKÓW TS GRUSZCZYCE 17:00
KS KARSZNICE LKS SOCHA 17:00
MULKS ŁASK UKS USTKÓW 17:00
INTER WOŻNIKI-SIERADZ ZŁOCZEVIA ZŁOCZEW 17:00
PISIA ZYGRY UNIA MĘKA-SIERADZ 17:00
OSTROVIA OSTRÓWEK TS JANISZEWICE 17:00
GKS GOSZCZANÓW KS TĘCZA BRODNIA 17:00
AMATORZY ZAPOLICE LZS RĘBIESKIE 17:00
TS GRUSZCZYCE LZS RĘBIESKIE 17:00
TS JANISZEWICE GKS GOSZCZANÓW 17:00
UNIA MĘKA-SIERADZ OSTROVIA OSTRÓWEK 17:00
ZŁOCZEVIA ZŁOCZEW PISIA ZYGRY 17:00
UKS USTKÓW INTER WOŻNIKI-SIERADZ 17:00
LKS SOCHA MULKS ŁASK 17:00
LKS PYSZKÓW KS KARSZNICE 17:00
2016-09-03 KS TĘCZA BRODNIA AMATORZY ZAPOLICE 17:00
KS KARSZNICE TS GRUSZCZYCE 17:00
MULKS ŁASK LKS PYSZKÓW 17:00
INTER WOŻNIKI-SIERADZ LKS SOCHA 17:00
PISIA ZYGRY UKS USTKÓW 17:00
OSTROVIA OSTRÓWEK ZŁOCZEVIA ZŁOCZEW 17:00
GKS GOSZCZANÓW UNIA MĘKA-SIERADZ 17:00
AMATORZY ZAPOLICE TS JANISZEWICE 17:00
LZS RĘBIESKIE KS TĘCZA BRODNIA 17:00
TS GRUSZCZYCE KS TĘCZA BRODNIA 17:00
TS JANISZEWICE LZS RĘBIESKIE 17:00
UNIA MĘKA-SIERADZ AMATORZY ZAPOLICE 17:00
ZŁOCZEVIA ZŁOCZEW GKS GOSZCZANÓW 17:00
UKS USTKÓW OSTROVIA OSTRÓWEK 17:00
LKS SOCHA PISIA ZYGRY 17:00
LKS PYSZKÓW INTER WOŻNIKI-SIERADZ 17:00
KS KARSZNICE MULKS ŁASK 17:00
MULKS ŁASK TS GRUSZCZYCE 17:00
INTER WOŻNIKI-SIERADZ KS KARSZNICE 17:00
PISIA ZYGRY LKS SOCHA 17:00
OSTROVIA OSTRÓWEK LKS SOCHA 17:00
GKS GOSZCZANÓW UKS USTKÓW 17:00
AMATORZY ZAPOLICE ZŁOCZEVIA ZŁOCZEW 17:00
LZS RĘBIESKIE UNIA MĘKA-SIERADZ 17:00
2016-09-24 KS TĘCZA BRODNIA TS JANISZEWICE 16:15
TS GRUSZCZYCE TS JANISZEWICE 17:00
UNIA MĘKA-SIERADZ KS TĘCZA BRODNIA 17:00
ZŁOCZEVIA ZŁOCZEW LZS RĘBIESKIE 17:00
UKS USTKÓW AMATORZY ZAPOLICE 17:00
LKS SOCHA GKS GOSZCZANÓW 17:00
LKS PYSZKÓW OSTROVIA OSTRÓWEK 17:00
KS KARSZNICE PISIA ZYGRY 17:00
MULKS ŁASK INTER WOŻNIKI-SIERADZ 17:00
INTER WOŻNIKI-SIERADZ TS GRUSZCZYCE 17:00
PISIA ZYGRY MULKS ŁASK 17:00
OSTROVIA OSTRÓWEK KS KARSZNICE 17:00
GKS GOSZCZANÓW LKS PYSZKÓW 17:00
AMATORZY ZAPOLICE LKS SOCHA 17:00
LZS RĘBIESKIE UKS USTKÓW 17:00
TS JANISZEWICE UNIA MĘKA-SIERADZ 17:00
2016-10-08 KS TĘCZA BRODNIA ZŁOCZEVIA ZŁOCZEW 16:00
10  TS GRUSZCZYCE UNIA MĘKA-SIERADZ 17:00
10  ZŁOCZEVIA ZŁOCZEW TS JANISZEWICE 17:00
10  UKS USTKÓW KS TĘCZA BRODNIA 17:00
10  LKS SOCHA LZS RĘBIESKIE 17:00
10  LKS PYSZKÓW AMATORZY ZAPOLICE 17:00
10  KS KARSZNICE GKS GOSZCZANÓW 17:00
10  MULKS ŁASK OSTROVIA OSTRÓWEK 17:00
10  INTER WOŻNIKI-SIERADZ PISIA ZYGRY 17:00
11  PISIA ZYGRY TS GRUSZCZYCE 17:00
11  OSTROVIA OSTRÓWEK INTER WOŻNIKI-SIERADZ 17:00
11  GKS GOSZCZANÓW MULKS ŁASK 17:00
11  AMATORZY ZAPOLICE KS KARSZNICE 17:00
11  LZS RĘBIESKIE LKS PYSZKÓW 17:00
11  TS JANISZEWICE UKS USTKÓW 17:00
11  UNIA MĘKA-SIERADZ ZŁOCZEVIA ZŁOCZEW 17:00
11  2016-10-22 KS TĘCZA BRODNIA LKS SOCHA 16:00
12  TS GRUSZCZYCE ZŁOCZEVIA ZŁOCZEW 17:00
12  UKS USTKÓW UNIA MĘKA-SIERADZ 17:00
12  LKS PYSZKÓW KS TĘCZA BRODNIA 17:00
12  LKS SOCHA TS JANISZEWICE 17:00
12  KS KARSZNICE LZS RĘBIESKIE 17:00
12  MULKS ŁASK AMATORZY ZAPOLICE 17:00
12  INTER WOŻNIKI-SIERADZ GKS GOSZCZANÓW 17:00
12  PISIA ZYGRY OSTROVIA OSTRÓWEK 17:00
13  OSTROVIA OSTRÓWEK TS GRUSZCZYCE 17:00
13  GKS GOSZCZANÓW PISIA ZYGRY 17:00
13  AMATORZY ZAPOLICE INTER WOŻNIKI-SIERADZ 17:00
13  LZS RĘBIESKIE MULKS ŁASK 17:00
13  TS JANISZEWICE LKS PYSZKÓW 17:00
13  UNIA MĘKA-SIERADZ LKS SOCHA 17:00
13  ZŁOCZEVIA ZŁOCZEW UKS USTKÓW 17:00
13  2016-11-05 KS TĘCZA BRODNIA KS KARSZNICE 15:15
14  TS GRUSZCZYCE UKS USTKÓW 17:00
14  LKS SOCHA ZŁOCZEVIA ZŁOCZEW 17:00
14  LKS PYSZKÓW UNIA MĘKA-SIERADZ 17:00
14  KS KARSZNICE TS JANISZEWICE 17:00
14  MULKS ŁASK KS TĘCZA BRODNIA 17:00
14  INTER WOŻNIKI-SIERADZ LZS RĘBIESKIE 17:00
14  PISIA ZYGRY AMATORZY ZAPOLICE 17:00
14  OSTROVIA OSTRÓWEK GKS GOSZCZANÓW 17:00
15  GKS GOSZCZANÓW TS GRUSZCZYCE 17:00
15  AMATORZY ZAPOLICE OSTROVIA OSTRÓWEK 17:00
15  LZS RĘBIESKIE PISIA ZYGRY 17:00
15  TS JANISZEWICE MULKS ŁASK 17:00
15  UNIA MĘKA-SIERADZ KS KARSZNICE 17:00
15  ZŁOCZEVIA ZŁOCZEW LKS PYSZKÓW 17:00
15  UKS USTKÓW LKS SOCHA 17:00
15  2016-11-19 KS TĘCZA BRODNIA INTER WOŻNIKI-SIERADZ 14:45

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-07-16 KS KARSZNICE 1:7 KS TĘCZA BRODNIA relacja ›
2016-07-20 GKS ORKAN BUCZEK 6:2 KS TĘCZA BRODNIA zobacz ›

Zegar

Reklama